MOBİL AYDINLATMA
ÇÖZÜMLERİ

LOOX ÜRÜNLERİ

HAKKINDA

Daha önce hiç kendinizi ışıktan yoksun bir evde yaşarken hayal ettiniz mi? Etrafınızda gördüğünüz her şey siyah ve farklı tonlarında gölgelerden ibaret. Parlak ve canlı rugan kırmızı; koyu gri ve severek seçtiğiniz dingin, deniz mavisi renk artık siyah.. Işık olmayan bir evde yaşadığınızı düşünebiliyor musunuz? Eğer cevabınız hayır ise ve mutfak çekmecenizde içinde ne olduğunu görmediğiniz karanlık bir köşe varsa, oturma odanızda sergilediğiniz değerli eşyalarınız arka planda kalıyor ve fark edilmiyorsa, ışıksız dolabınızda bulunan canlı renklerdeki kıyafet ve aksesuarlarınız gerçek renklerinden apayrı gri tonlarda gözüküyorsa mobilya aydınlatmalarının önemini göz ardı etmemelisiniz. Mobilya aydınlatmaları mobilyanızın 4. boyutudur ve genel mekan aydınlatmalarına, ambiyans aydınlatması yada vurgulama aydınlatması olarak değer ve konfor katar.

Neden

Biz Häfele olarak mobilyaları ve onlara uygun tüm aksesuarları anlıyoruz. Ayrıca; ev ergonomisini, yaşam tarzlarına özgü konfor unsurlarını ve çevrenizde size hareket kolaylığı sağlayan çözümleri araştırıyoruz. Yıllar süren araştırmaları ve teknolojik gelişmeleri, gelenek ve günlük yaşam rutinleri ile birleştirerek düşündüğümüzde mobilyaların en yüksek standarda ulaşmasında ve maksimum verimlilik sunmasında mobilya aydınlatmalarının önemine şahit olduk.

Bu bilgiler ışığında Häfele olarak mobilya aydınlatma markamız Loox ‘un 5. jenerasyonunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Loox5, kendinden önceki 4 jenerasyon ve 10 senelik bilgi birikiminden faydalanarak evinizdeki ambiyans ve ergonomiyi tekrar tanımlamaya geliyor.

Loox5, mobilya aydınlatmasını bir sonraki seviyeye taşıyor. Güncel müşteri talepleri dikkate alınarak mobilya aydınlatması kolay, mantıklı ve bir çizgi üzerinde olacak şekilde tasarlandı. Loox5 aydınlatmalar sadece güzel gözükmesi için tasarlanmakla kalmadı, kullanıcılar için en üst düzeyde konfor yaratması için detaylı olarak ele alındı. Bizim için, Loox ürün gamında yer alan her ürün aynı zarif tasarım ve sektörde kullanılan son teknolojinin bir kombinasyonu olmak zorunda. Bu da Loox ürünlerinin her türlü ev mobilyasında kullanılması için mükemmel bir seçim haline getiriyor. İster güçlü bir görev aydınlatması gereken mutfak tezgahları olsun, ister oturma veya yatak odanıza benzersiz bir hava katması gereken sıcak ambiyans aydınlatması olsun ya da gardırobunuzda kullanacağınız fonksiyonel lineer aydınlatma olsun Loox ürünleri her ihtiyacınızı karşılamak için artık daha modern ve daha akıllı. #Looxiyi!

Bize Ulaşın